Usługi

Usługi remontowe w Narwi

Firma Narbud to nie tylko sklep ogrodniczy i budowlany, ale także firma remontowa i budowlana. Od lat realizujemy zlecenia na usługi budowlane i remontowe. Wykonaliśmy wiele remontów, pomagaliśmy przy budowie domu oraz zajmowaliśmy się realizowaniem projektów ogrodu.

Zespół fachowców tworzą doświadczeni operatorzy ładowarek czy kierowcy samochodów dostawczych. W firmie zatrudnieni są także budowlańcy, którzy od lat zajmują się budową i wykańczaniem domów. Dzięki ich wiedzy
i pomocy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Budowa domów i inne prace:

  •  przygotowanie terenu pod budowę,
  •  zalewanie fundamentów i stawianie domów,
  •  prace z wykorzystaniem betoniarki,
  •  układanie kostki brukowej,
  •  roboty ziemne i usługi koparką.

Usługi ogrodnicze

Uzupełnieniem oferty sprzedażowej artykułów ogrodniczych, jest także realizowanie zleceń na zakładanie ogrodów. Dzięki urządzeniom, które posiadamy, jesteśmy w stanie przygotować teren do sadzenia drzew, krzewów czy kwiatów. Zajmujemy się także zakładaniem oczek wodnych oraz pielęgnacją zieleni. Na życzenie Klienta wykonujemy ogrodzenia i płoty.

Jesteśmy elastyczną i ciągle rozwijającą się firmą, w związku z tym nastawieni jesteśmy na realizowanie wielu zleceń, o których mogą Państwo nie przeczytać na stronie. Dlatego też warto skontaktować się z nami, żeby dowiedzieć się czy wykonamy Państwa zamówienie.

 

 

 

 

 

tools