O nas

Artykuły ogrodnicze

W naszym sklepie ogrodniczym znajdą Państwo niezbędne produkty do pielęgnacji zieleni, wiele odmian kwiatów
i krzewów oraz akcesoria ogrodnicze. Bogata oferta i atrakcyjne ceny to gwarancja udanych zakupów. Więcej szczegółowych informacji o tym, co można kupić w sklepie ogrodniczym, znajduje się na zakładce SKLEP.

Materiały budowlane

Oprócz artykułów ogrodniczych w naszym sklepie znajdą Państwo także szeroki wybór materiałów budowlanych.
Są to najwyższej jakości produkty, wiodących na rynku producentów, które gwarantują trwałość i solidność wykonanych prac. Dla stałych Klientów mamy atrakcyjne promocje i rabaty.

Usługi budowlane

Drugim filarem działalności firmy Narbud są usługi remontowe i budowlane. Doskonale wyposażone zaplecze techniczne w nowoczesne urządzenia i sprzęt, taki jak: koparki, betoniarki, szlifiarki i wiele innych, umożliwiają nam realizować zlecenia zarówno na budowę domu, jak i jego remont czy usługi koparką. Więcej informacji o usługach na kolejnej zakładce.

Doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam zapewnić rzetelne i solidne wykonywanie wszelkich prac budowlanych i remontowych. Klientom, którzy planują remont czy budowę domu oferujemy nie tylko pomoc na placu budowy, ale także zapewniamy doradztwo przy wyborze i zakupie najlepszych materiałów budowlanych.

Oferujemy również usługi ogrodnicze, w ramach których znajduje się zakładanie ogrodów i oczek wodnych, pielęgnacja zieleni oraz przycinanie drzew i krzewów. Jeśli planują Państwo założenie pięknego ogrodu, zachęcamy do współpracy z firmą Narbud. Firma Narbud znana jest dokładności, uczciwości i rzetelności. Zaufało nam już wielu Klientów, których staramy się obsłużyć najlepiej, jak potrafimy. Stale współpracujemy z wieloma Klientami zarówno indywidualnymi, jak i firmami i przedsiębiorstwami z całego województwa.

Wszystkim Klientom zapewniamy:

  •  konkurencyjne ceny usług i wiele atrakcyjnych promocji i rabatów na artykuły ogrodnicze oraz budowlane,
  •  terminowe realizowanie zleceń budowlanych czy remontowych,
  •  rzetelną i profesjonalną obsługę,
  •  zadowolenie ze współpracy.

 

 

 

SONY DSC

 

 

decorative stone